Yapı sektöründe çığır açan polikarbonatlar!

polikarbon

Görünümü, kullanımı, imalat koşulları ve portatif özelliği ile yapı mimarinin önemli bileşenlerinden biri olan polikarbon malzemeler ile ilgili bilmek istediğiniz tüm konularda sitemizden yararlanabilirsiniz.

 

Dış ve iç cephelerde, kaplama ve havalandırma yüzeylerde sıklıkla başvurulan polikarbonat levha dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanım için son derece elverişlidir. Güneş ışığından ciddi anlamda istifade etmek ve bu hizmetleri son derece ekonomik koşullarda elde etmek için hizmetlerimiz ve 2019 yılına özgü en yeni ürünlerimizle tanışın.

 

 

Güneşten gelen ısıyı en iyi şekilde geçiren ve dış etmenlere karşı kolay kolay deforme göstermeyen polikarbon dekor ve dizayn anlamında teknik gelişmelerle kendini sürekli yenilemektedir. Işık geçirme özelliğinin yanında yağmur ve kar sularını sızıntı yapmadan uzun süre tutarak, tahliye edebilir. Mekanizmalı ve manuel olarak kullanılabilen bu ürünler farklı yapı malzemeleri ile birlikte kullanılabilmektedir. Birebir eşya tasarımı ve yüzey ürünü olarak kullanılan polikarbonat levha aynı zamanda yedek parça ve takviye ürün olarak da değerlendirilmektedir. Kullanım alanındaki bu yaygınlığı güneş gözlüğü yapımında da bu teknolojinin kullanımına zemin hazırlamıştır.

 

UV ışınlarına dayanıklı yapısı, ışığı doğru yansıtması ile önde gelen güneş gözlüğü markalarının da dikkatini çekmeyi başarıyor.

 

Polikarbonat Levhalar ve Özellikleri

 

Polikarbonat levhalara baktığımızda tek cidarlı, iki ve daha fazla cidarlı olarak tasarlanan modellerin olduğunu görüyoruz. Bu levhalardaki gözenekleri malzemenin rengi, kalınlığı ve tüm diğer ayrıntıları kullanılacak alan ve ortamdaki diğer detaylar belirlemektedir.

 

Polikarbonların kolay kullanılabilme özelliği kapatıcı ve koruyucu yüzeylerin hazırlanmasında da son derece yardımcıdır. Bu tür alanların başında seralar, lokal üretim alanları, elektrik ve ışıklandırma alanlarının korunması amacıyla hazırlanan yapım işleri gelmektedir.

 

Şeffaf tasarımlı polikarbonlar çift taraflı ışık geçirebildiği için bir nevi yansıtıcı kılıf görevi görmektedir. Polikarbon malzemenin hafif olması yapım işleri sektörüne pek çok açıdan büyük kolaylıklar sağlar. Bu özelliği sayesinde taşınması kolayca yapılır ve uygulandığı yüzeye ağırlık yapmazlar. Bu yüzden cam ve demir gibi ağır malzemelerin yerine daha çok tercih edilir.

 

Polikarbonatların Temini ve Kullanım Özellikleri

 

Kurumsal sitemiz ülkemizde ve dünyada yaygın bir şekilde kullanılan polikarbon malzemeler ile ilgili sertifika ve kullanım detaylarını sizler için araştırarak detaylı bir şekilde sunmuştur. Panel arası, çatı ve ara duvarlar, teleskopik havuz, ara merdivenleri ve pergola sistemlerinin bulunduğu her yerde polikarbonlardan bahsedebiliriz.

 

İnsan hayatını ilgilendiren pek çok ürün aynı zamanda pek çok tehlikeyle de karşılaşabilir. Bu tehlike ağır doğal olaylar; kar, yağmur, fırtına gibi ya da yangın olabilir. Polikarbonların basit kullanım özellikleri sayesinde bu tür olaylarla karşılaşıldığında dış dünyayla temasa geçmek son derece pratiktir. Kapı, pencere ya da kapak gibi alanlarda kullanılan bu ürünlerin dışa açılma çapları, kilit sistemleri ve tüm diğer ayrıntılar bu tür tehlikeler hesaba katılarak hazırlanmaktadır.

 

Teknik donanım bakımından elektrik enerjisi, piston boyu, kuvvet, hız, azami akım, paralel bağlantı, limit durdurması, emniyet durdurması, koruma durdurması ve mevcut renkler gibi tüm detayları rakamsal olarak ürün özellikleri sitemizde bulabilirsiniz.

 

Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için yurttan ve dünyadan polikarbon ve diğer ekipmanlarla ilgili tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bizden hizmet alabilmeniz için web sitemizdeki iletişim numaralarında bize ulaşmanız yeterlidir. Bundan başka mail atmak ya da sosyal medya adreslerimizi takip etmek için de iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

 

Yaygın kullanım alanımız bizlerden hizmet alan markaların sayısını her geçen gün artırıyor. Bu durum referanslarımıza eklenen kurum, kuruluş ve markaların saysını da her geçen gün artırıyor.